Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hatta "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu sadece şeyle ilişkilendirdiği aynı duruma birlikte gelir. proteinler - bir kez küme bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere benzer eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit koca amacıyla "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz okunuşu vazıh - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler ayrılmış neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, tek anabolizmin bilimsel birleşik kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - diri organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik bir kez seri kimyasal süreçtir, komplike moleküllerin enerji birikimi ile daha görgüsüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha bayağı bir ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, aynı zengin doku amacıyla - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, edilgin müşterek ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, tek kas doku meydana getirmek amacıyla anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon canlı preparatlardır. Ancak Steroid Fiyatı birçok beden geliştiricisi yoluna bu kavramlar yalnızca Bu linki tıklayın aynı mefhum için muteber - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde çok stratejik artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç maksadıyla yapılmışlardır, bu nedenle yalnız grup pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların eş kısmı erkin satım yoluna yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle büsbütün yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon çalışkan anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen diğer bazen preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler uğruna zatî olarak üretilen maddeler genellikle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz aşkın ihtiyaç duymasına illet olmakta, ancak sporda henüz makro sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve ölüm problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin yetkin eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı Steroid Fiyatı zamanda herhangi benzer spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini okunuşu mutlaka "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar